Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Калуської міської ради

Правила прийому

Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО на підставі:

• Заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

• Медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО.

• Копії карти профілактичних щеплень (форма 063).

• Копії свідоцтва про народження.

• Довідки з дитячої поліклініки про епідеміологічне оточення.

• Висновку імунологічної комісії про протипоказ ( у разі відсутності щеплень).

Додатково додається пакет  документів для оформлення пільги на харчування  дитини в закладі.

Правила дошкільного закладу

Прийом дітей здійснюється з 7-30 до 8-30. В разі відсутності дитини за хворобою або за сімейними обставинами батьки повинні вранці до 9-00 повідомити про те, з якої причини відсутня дитина. У разі відсутності дитини у дошкільному закладі більше,ніж 3 дні, батьки зобов 'язані надати довідку від лікаря про стан здоров' я дитини. Приводити дитину батьки повинні в ЗДО здоровою, чистою та охайною. Забороняється забирати дитину з закладу неповнолітнім, незнайомцям, особам у нетверезому стані. Батьки повинні своєчасно сплачувати за утримання дитини у дошкільному закладі згідно квитанції. Батьки повинні відвідувати батьківські збори, приймати активну участь у діяльності закладу та у заходах, що проводить ЗДО.

Відрахування дитини з  закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у ЗДО даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців;

• при невідвідуванні дитиною дитячого садка протягом місяця без поважних причин.